.

.

6.2 инчен Android Автомобил GPS Навигација за Рено Koleos Автомобил Видео Плеер Поддржува WiFi, Bluetooth Огледало-линк

6.2 инчен Android Автомобил GPS Навигација за Рено Koleos Автомобил Видео Плеер Поддржува WiFi, Bluetooth Огледало-линк

DEN 15048.00 DEN 15840.00

Количина на стоки
Достапно на барање


За GPS,ве молиме посетете ја страницата на ПРАШАЊА и одговори во прв план.
Ве молиме да не контактирате ако имате било какви други прашања.Ви благодариме. 6.2 инчен Android Capacitance Екран на Допир за Автомобил Медиа Плеер за "Рено" Koleos GPS Навигација Bluetooth Видео плеер Поддржува Wi Fi паметен Телефон Огледало-линк со 16 G USB
Систем : Android 4.4 екран на Допир : Capacitance Екран ПРОЦЕСОРОТ : 1.6 GHz Nand Флеш Меморија : 16 GB RAM меморија : DDR3 1 G Резолуција : 800*480 Поддршка паметен Телефон Огледало-линк Bluetooth со A2 DP(Bluetooth Музика) Поддршка Андроид Стан Built-in GPS Навигација Поддршка Жариште Wifi Споделување Задржи Оригиналната Автомобил Радио Тјунер FM/AM
>>Забелешка :
1.Ве молиме проверете автомобил Табла пред купување, Истиот(Достапно),Различни (Unavilable).
2.Pls имајте на ум дека! Во спротивно не можат да се користат по купувањето, ние нема да бидеме одговорни за тоа.
3.Ако не можете да потврдите тоа,pls направете ја фотографијата за нас за да ја проверите.
>>Опција Додаток
>>Функции : * се Задржи оригиналната Радио/CD сите функција на автомобилот * Капацитивни екран на Допир (800 x 480 пиксели) * Вграден Bluetooth со A2 DP,поддржува рацете слободни Пуштате музика преку Bluetooth * Вграден GPS навигација * Вграден Wi Fi * Поддршка паметен Телефон Огледало-link * Обратен камерата на текст * Возило Автомобил DVR Рекордер Камера * Работна Температура : -25 C да 85 C >> Не destory автомобил оригиналното CD. Само додадете навигација,bluetooth, видео репродукцијата,USB,rearview камера,гуми притисок монитор систем, автомобил возење видео рекордер,паркинг сензор,дигитални ТВ и др.

Повеќе детали

Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,Mp4,WMA
Рено Модел:
KOLEOS
Јадра:
Dual Core
Din:
Двојно Din
OSD Language:
Руски,Руски,Германски,Англиски
Оперативен Систем:
Андроид
Специјални Функции:
Bluetooth,Екран на Допир,MP3 Плеери,Вграден GPS
Резолуција:
800*480
Бренд Име:
LeeSpring
Напон:
12V
Интерфејс:
ISO
Koleos-Година:
2010,2014,2009
RAM меморија:
1G
Материјал Тип:
ABS+PCB
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Посебна Карактеристика:
Wifi Функција,Вградениот Звучник/Микрофон
Објектот Големина:
34*28*21cm
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Име На Модел:
604
Макс Надворешна Меморија:
32g
Големина На Дисплеј:
6.2
ROM:
2G
Објектот Тежина:
3kg

Избор на купувачи