.

.

Xtrons 10.1 HD Дигитален TFT Автомобил Покривот Следи DVD автомобил покривот флип надолу следи SD/ USB/тенка стилски дизајн со 2pcs IR слушалки

Xtrons 10.1 HD Дигитален TFT Автомобил Покривот Следи DVD автомобил покривот флип надолу следи SD/ USB/тенка стилски дизајн со 2pcs IR слушалки

DEN 11764.00 DEN 12383.52

Количина на стоки
Достапно на барање

10" HD Дигитален TFT Монитор на Допир Копче за Автомобил Покривот DVD Плеер со HDMI Порта и Вклучува 2 слушалки
Главната Funtion : *HD TFT дигитални широк екран
*Стилски&Ултра-тенок Дизајн
*Елегантни&Домот На Допир Копче
*Мека Сини LED Атмосфера Светилка
*Вграден HDMI Порт
*0% Тековна Загуба
*Поддржува Вратата Контрола
*Suports 32-Битна Игри
*DVD/CD/VCD
*SD/USB
*Изградена-во Двоен Купола LED Светло
*Широк Гледање Агли На Располагање
*Повеќе Избори за Звук Надвор
Answer : ___________________________ Note : 1. Сите димензии се мери со рака,не може да биде малку deciations,се надевам дека ќе се разбере. 2. Сите производи се спакувани со krabičkách,ве молиме да не контактирате доколку имате посебни барања. 3.Почитувани Бразил клиент pls ни ги испратите вашите CPF број на нас кога ќе го поставите цел ,благодарение толку многу. •На Прв Поглед :
Вграден HDMI Порт
Елегантни и домот на допир копче
Мека сини LED Атмосфера Светилка
Стилски и ултра-тенок дизајн
0% тековна загуба кога лево он-се користи
Поддржува позитивни и негативни вратата контрола
•Одделение Тип : Автомобил Покривот DVD Плеер
•Големина На Единица : 10"
•Резолуција : 1280*800
•Вграден HDMI Порт : Интегрираат вашиот мобилен забава со CR108 HD
Уживајте Во Вашиот Игри
Со вграден HDMI порта и едноставна конекција помеѓу вашиот мобилен телефон и CR108 HD, можете да уживате во вашите игри на едно ново ниво.
Споделување На Видео
Со вграден HDMI порт, вашиот филмови и музика на вашиот телефон сега може да се споделуваат со секого сте се патува со.
HDMI адаптер & HDMI конекција жица(Опционално), потребата од нив, се распрашува со нас сега!
•Елегантни и Домот на Допир Копче
Ексклузивно допир копче за дизајн го прави овој модул полесно да ја промените да било режими, додека, исто така, донесување на единица повеќе елегантно и совршено се совпаѓа со сини LED расположение светлина.
•Мека Сини LED Расположение Осветлување
Опремени со сини LED атмосферски светилки, ќе се изгради некоја згодна и мирна атмосфера во внатрешноста на вашето возило во текот на ноќта.

Повеќе детали

Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,DVD-RAM меморија,Mp4,DVD-R/RW,CD,dvd,WMA
Објектот Големина:
310mm*182mm
Објектот Тежина:
4kg
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Екран на допир,Мобилен Телефон,MP3,CD Плеер,FM Радио,Радио Тјунер
Напон:
12V
Оперативен Систем:
Windows Ce
Големина На Дисплеј:
10
Din:
Еден Din
Бренд Име:
XTRONS
Макс Надворешна Меморија:
32g
OSD Language:
Англиски
Посебна Карактеристика:
Вградениот Звучник/Микрофон
Резолуција:
1280x800
ROM:
Автомобил потпирачи за глава dvd
RAM меморија:
--
Специјални Функции:
DVD Плеер
Оперативен Систем:
ТРЕПНЕ 6.0
Сместување:
Покривот

Избор на купувачи