.

.

Автомобил GPS навигација за VOLVO S40,C30,C70 со 6.2 инчен екран на допир USB играч Bluetooth музика

Автомобил GPS навигација за VOLVO S40,C30,C70 со 6.2 инчен екран на допир USB играч Bluetooth музика

DEN 13452.00 DEN 14160.00

Количина на стоки
Достапно на барање


За GPS,ве молиме посетете ја страницата на ПРАШАЊА и одговори во прв план.
Ве молиме да не контактирате ако имате било какви други прашања.Ви благодариме.
Автомобил GPS навигација и Возило DVR Посебно за VOLVO S40,C30,C70 со 6.2 инчен екран на допир,USB player,Bluetooth со A2dp,PIP функции
БЕСПЛАТНИ 8 GB SD КАРТИЧКА СО GPS МАПАТА BULT-ВО, Слободни 8 G USB
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме проверете автомобил Табла пред купување, Истиот(Достапно),Различни (Unavilable).
2.Pls имајте на ум дека! Во спротивно не можат да се користат по купувањето, ние нема да бидеме одговорни за тоа.
3.Ако не можете да потврдите тоа,pls направете ја фотографијата за нас за да ја проверите.
4.DVD Играње Funtion не се вклучени,Нема потреба да се отстрани оригиналниот радио, само додадете на оваа единица! Оригиналниот радио функција е се уште се чуваат
Ако ви треба DVD функција, треба да го додадете exra US$55
>>Предност :
1.Автомобил DVR функција(со DVR камера)
2.Bluetooth со A2 Dp и рацете слободни Пуштате музика преку Bluetooth
3.8 G USB
4.8 G SD
5.Капацитет на складирање до 256 M
6.Следи Светлината до 400
* Се задржи оригиналното CD(Радио) сите functons на автомобилот
* 6.2" 16 : 9 дигитални TFT LCD (800 x 480 пиксели)
* Екран на допир за контрола со динамичен графички кориснички интерфејс
* Вграден Bluetooth со A2 DP,поддржува рацете слободни Пуштате музика преку Bluetooth
* Изградена-во навигацискиот
* Menu (мени) Јазик : македонски, GPS поддршка англиски, Дојче, француски,шведски, португалски.

Повеќе детали

OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Руски,Руски,Кинески (Традиционалните),Италијански,Германски,Англиски
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,Mp4
Јадра:
Dual Core
Din:
Двојно Din
Име На Модел:
633
Објектот Тежина:
4kg
Специјални Функции:
Bluetooth,Екран на Допир,MP3 Плеери,Вграден GPS
Материјал Тип:
ABS
Резолуција:
800*480
Бренд Име:
LeeSpring
Напон:
12V
Интерфејс:
ISO
Макс Надворешна Меморија:
16g
S40-Година:
2010,2011,2009
Оперативен Систем:
Windows Ce
RAM меморија:
256Mb
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Објектот Големина:
34*28*21cm
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Од Моќ:
45w
Volvo Модел:
S40
Големина На Дисплеј:
6.2
ROM:
2G
Посебна Карактеристика:
Вградениот Звучник/Микрофон
Оперативен Систем:
ПОБЕДИ CE
Автомобил Производител:
Volvo
Сместување:
Автомобил Конзола

Избор на купувачи