.

.

Висок Квалитет OBD Продолжување Кабел 3pin OBD1 Адаптер OBD2 OBDII за Хонда 3 pin 16 pin Конектор CNPAM Со Следење Бр.

Висок Квалитет OBD Продолжување Кабел 3pin OBD1 Адаптер OBD2 OBDII за Хонда 3 pin 16 pin Конектор CNPAM Со Следење Бр.

DEN 288.00 DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно на барање


Висок Квалитет OBD Продолжување Кабел 3pin OBD1 Адаптер OBD2 OBDII за Хонда 3 pin 16 pin Конектор CNPAM Со Следење Бр.
Сите други количина можете да кликнете тука :
Добредојдовте во мојата продавница! : )
Здраво,мои пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни, корисни,ве молиме да се разбере во врска со овој Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5-ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5-ти Февруари. да 23th Февруари не се во можност да организира пратка брзо,ве молиме да се разбере. Па ако секој нов план,ве молиме да се организираме што е можно поскоро,ќе ви биде во можност да се види најдобрите попуст цена утре,и нови counpon ќе ја испратите на вашата сметка денес,ако не го добие тоа,контактирајте ме : ) Благодарам и почит Фиби
за Хонда 3 Pin ќе ви овозможи да го поврзете компатибилен Дијагностички алатки на Хонда возило опремено со 3 pin штекер со вашиот постоечки 16 pin OBD2 алатка.
Драг пријател,можете да направите нарачка онлајн директно,јас ќе го организира пратка што е можно поскоро,но ако било какви прашања,добредојдовте да контактирате со мене преку Trade Manager, e-mail,Skype,Телефон итн.. сите ok ,
Јас ќе даде одговор што е можно поскоро,
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Повеќе детали

моќност:
w
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
FINETRIP
Напон:
v
Име На Модел:
C394011
Објектот Ширина:
10cm
Хардвер Верзија:
Нови
Верзија На Софтвер:
N/A
Електронски:
No
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10cm
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
3pin да 16pin продолжување
чувајте или не:
Продавница
Пазарот:
глобални
трговија на големо и на мало:
Поддршка
гримаса:
1pc 2 парчиња 5pcs 10pcs 20pcs 50pcs 100pcs 200pcs 500pcs факултативна
Големи цел или да купите со други производи:
ве молиме контактирајте ме
Функција:
Врвен квалитет во Кина & Повеќето Разумна Цена
Слични:
видови на дијагностички кабел
DHL ЕМС HKPAM CPAM Fedex Aramex итн:
Опционално,Цените се Различни,контактирајте ме
Специјални Функции:
obdii дијагностички кабел
Автомобил Производител:
Хонда

Избор на купувачи