.

.

PAPRI 3.5 MM До 3.5 ММ ПОМОШЕН Кабел 16core Тефлон OCC бакар и сребро Машки да Машки аудио автомобил надградба на Слушалки на Мобилните телефонски кабел

PAPRI 3.5 MM До 3.5 ММ ПОМОШЕН Кабел 16core Тефлон OCC бакар и сребро Машки да Машки аудио автомобил надградба на Слушалки на Мобилните телефонски кабел

DEN 567.00 DEN 623.52

Количина на стоки
Достапно на барање


PAPRI ПР-9101 AUX Машки да Машки кабел Може да биде било која должина на ПРАТЕНИЦИТЕ 4 G 3,5 ММ 24 K Злато Позлатен 4 G Орел 4 G 3 столбови 3,5 MM приклучок за Слушалки приклучок За 4mm или помалку од 4mm дијаметар на кабелот. Максимален дијаметар OD : 4mm Материјал : 3μ злато позлатен месинг Изолација Материјал : ПОМ L тип 3,5 ММ 24 K Злато Позлатен L тип 3 столбови 3,5 MM приклучок за Слушалки приклучок За 6mm или помалку од 6mm дијаметар на кабелот. Максимален дијаметар OD : 6mm Материјал : 3μ злато позлатен месинг Изолација Материјал : ПОМ Постојат 16 јадра, секое јадро ги содржи 7 насоки x 0.1 mm жици (1) : ПР-9101 CU Материјал : Тефлон изолатор, висока чистота OCC бакар диригент (2) : ПР-9101 AG+CU Материјал : Тефлон изолатор, висока чистота OCC&сребрена диригент Постојат 16 јадра, 8 насоки со тефлон OCC бакарни жици плетенка со 8 насоки со тефлон сребрени жици (3) : ПР-9101 AG Материјал : Тефлон изолатор, висока чистота сребро диригент (една кристално сребро)

Повеќе детали

Должина:
50CM, 1.5m, 2m, 3m, 5m, 8m, 1.2m, 1m, 1.8m, 0.75m, 2.5m, 20cm
Надворешниот Дијаметар:
3.8MM
Бренд Име:
papri
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ПР-9101-ПОМОШЕН
Функција:
Никој
Пакување:
Polybag
Конектор Б:
ПОМОШЕН
Пол:
Машко-Машки
Конектор A:
ПОМОШЕН
Тип:
ПОМОШЕН Кабли
оклопна:
Не-Заштитени

Избор на купувачи