.

.

Almei Панк Циркон Прст Прстен Подарок Најдобри Пријатели Прстени За Жените Женски Сребрена Боја Fianit Накит Големи Црвени, Сини Камења J318

Almei Панк Циркон Прст Прстен Подарок Најдобри Пријатели Прстени За Жените Женски Сребрена Боја Fianit Накит Големи Црвени, Сини Камења J318

DEN 237.00 DEN 315.36

Количина на стоки
Достапно на барање


ѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphire-накит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жените,2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphi Almei Панк Циркон Прст Прстен Подарок Најдобри Пријатели Прстени За Жените Женски Сребрена Боја Fianit Накит Големи Црвени, Сини Камења J318
Almei Панк Циркон Прст Прстен Подарок Најдобри Пријатели Прстени За Жените Женски Сребрена Боја Fianit Накит Големи Црвени, Сини Камења J318
Превозот
Ние ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.
1.
П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?
A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албум
Ве молиме оставете ни го вашето е-маил и ние ќе ви испратиме каталог на сите
2.
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.

Повеќе детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
Almei
Број На Модел На:
Симулирани Дијамантски Прстени
Обликотшема:
Срцето
Површината Ширина:
20mm,14mm
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
Функција:
прстен
Компатибилност:
прстен
прстени за жени:
Додатоци со Циркони
Ангажирање Додатоци:
прстен подарок
6.68 g:
17*25mm
Камења:
главната циркон 6*12 малите циркони 38pcs

Избор на купувачи