.

.

10Pcs/многу Нови Пристигнување ER16 1-10мм Пролет Collet Сет За CNC Мелење Машина, Гравирање Струг Алатка

10Pcs/многу Нови Пристигнување ER16 1-10мм Пролет Collet Сет За CNC Мелење Машина, Гравирање Струг Алатка

DEN 619.00 DEN 967.68

Количина на стоки
Достапно на барање


Жешка!10 Pcs/многу ER16 1-10мм Пролет Collet Сет За CNC Мелење Машина, Гравирање Струг Алатка VEC57 T15
Опис :
МОДЕЛ : ER16
100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Тип; CNC мелничката Струг Алатка
Боја; Сребро.
Run-Надвор Толеранција : 0.015 MM (0.0006")
МАТЕРИЈАЛ : Високо Квалитетен 1065 Јаглероден Челик
Грчевито држејќи се за Опсег : 1mm да 10мм
Прецизност земјата и раката што се истражува. Само најдобрите материјали и мелење техники кои се користат!
Пакет се вклучени;
10 компјутери ER16 Collets Големина : 1mm,2mm,3мм,4mm,5mm,6mm,7mm,8mm,9mm,10мм

Повеќе детали

Примена:
Мелење Машина
Бренд Име:
Xueliee
Број На Модел На:
VEC57
Состојба:
Нови

Избор на купувачи