.

.

Најевтиниот 4 инчен Коаксијален автомобил аудио звучници, 220watts Автомобил погласни акустична јазик Hifi Крајот на говорникот

Најевтиниот 4 инчен Коаксијален автомобил аудио звучници, 220watts Автомобил погласни акустична јазик Hifi Крајот на говорникот

DEN 860.00 DEN 945.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Нови 4" автомобил на говорникот Цена е за 2 компјутери јазик . 4inch гума работ вбризгување на конус woofer Фреквентен опсег : 75 Hz да 22k Hz Чувствителност : 98d B/W/m Глас серпентина : 19mm КАКО Максимална моќност : 220 W/4 ohms

Повеќе детали

Тип:
Случај
Материјал:
Железо
Број На Модел На:
kv-401
is_customized:
Yes
Објектот:
4inch Автомобил јазик
Големина:
4 инчен
моќност:
220watts

Избор на купувачи