.

.

YTO 904 трактор, спиралата bevel опрема и вратило (9 заби/ 43 заби), дел број: 1.32.103/5138661SZ +1.32.108/5138662SZ

YTO 904 трактор, спиралата bevel опрема и вратило (9 заби/ 43 заби), дел број: 1.32.103/5138661SZ +1.32.108/5138662SZ

DEN 5616.00

Количина на стоки
Достапно на барање


За YITUO YTO 904 трактор
Дел име : поставување на спирала bevel опрема со спирала окно
Дел број : 1.32.103/5138661 SZ +1.32.108/5138662 SZ
прстен опрема со 43 bevel заби;
вратило со 9 заби

Повеќе детали

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
1.32.103/5138661SZ 1.32.108/5138662SZ
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
AgroTALK
is_customized:
No

Избор на купувачи