.

.

2500 25cc Синџир видов кочница покрие assy бесплатен превозот

2500 25cc Синџир видов кочница покрие assy бесплатен превозот

DEN 960.00

Количина на стоки
Достапно на барање

2500 25cc Chain видов кочница покрие assy
количина : 1 компјутер
одговара на следните 2500 пила

Повеќе детали

Тип:
Моќ Алатка Делови
Број На Модел На:
2500
пила:
пила carburetor
Тип:
Други
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на купувачи