.

.

0805 LED диоди пакет црвено, бело, сино зелена жолта 10 парче на секоја спецификација

0805 LED диоди пакет црвено, бело, сино зелена жолта 10 парче на секоја спецификација

DEN 120.00

Количина на стоки
Достапно на барање

име : 0805 encapsulates led компонента пакет
: видови на боја 5 , секој вид на само 10 , заеднички само 50
листата : црвена , 10 само зелени , 10 само сино , 10 само жолта , 10 само бело , само 10

Повеќе детали

Број На Модел На:
0805 LED диоди пакет
is_customized:
Yes
Материјал:
Карбид
Тип:
Други

Избор на купувачи