.

.

alumimum cnc да направат прототип ,ЦПУ мелничката услуга

alumimum cnc да направат прототип ,ЦПУ мелничката услуга

DEN 4800.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Внимание :
Ве молиме не плаќаат, пред да можеме да го цитирам вас .На слика и цените прикажани се само за изложба и изглед на нашето производство .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите 3 D цртеж со STL/IGS/STP датотека и вашиот опис на производот. Ние ја има магијата да ја претвори во вистински производи,а потоа ние ќе ви дадам цитат .Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail .
Лим удирање услуга
CNC machining услуга за matal делови
CNC machining процесот за пластични делови
Контрола На Квалитет
Голема индустрија сегменти и производи
CNC Machining sercive е subtractive производство метод кој намалувања далеку несакани материјал од основните акции да
формата, обликот на потребни дел. CNC Machining е голем процес за производство на ниски и високи количини на
квалитет на метал и на пластични делови.
За нас :
SMARTTECH се брза да направат прототип,метал удирање на производот и пластични садови и modling компанија, со седиште во Хонгконг со гранки во Шенжен градот и Dong Guan градот. Нашата компанија е пазарно ориентиран, Сега ќе се купат многу 3 D печатење машина за industy со искусни и посветени вработени кои се фокусираат на нудење различни високи технологии процеси.
SMARTTECH е лидер во домашното бизнис поле и е исто така, високо конкурентна во многу меѓународни пазари. Шенжен компанија е основана во Мај, 2006 година. Во меѓувреме, ние сме понатамошно развивање на меѓународната продажба гранки во Шенжен и Dong Guan. На развој на тимот е зголемен не само бројот на вработените, но исто така и значителни вештина база. Овие вклучуваат професионални цитат оператори, дизајнери, слика датотека оператори, а исто така и неколку продажбата претставник е течно зборува англиски, Јапонски, француски, итн, за обезбедување на повеќето професионални во однос услуги за клиенти од целиот свет.

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Материјал:
Алуминиум-бакар Легура
Број На Модел На:
213123
Обработка метод:
CNC machining
Мин толеранција:
+-0.05 mm
MOQ:
1 buc
достапни датотека:
IGS/STL/STP ектс
Површински Третман:
по ваша requestment
индустрија употреба:
дизајн на тестови пред донесувањето мувла
материјал способности:
Алуминиум, Месинг, Бронза, Бакар, Нерѓосувачки Челик, Челик, Легури
Олово Време:
3-5days
is_customized:
Yes

Избор на купувачи