.

.

Taishan трактор со мотор FD 295 2100. горивото се врати цевка, дел број: 295-10600D

Taishan трактор со мотор FD 295 2100. горивото се врати цевка, дел број: 295-10600D

DEN 444.96

Количина на стоки
Достапно на барање


Дел име : цевка за гориво
Дел број : 295-10600 D
Мотор : FD2100 295;
Трактор : TS300 304 250 254 направени од страна на SHANDONG ТРАКТОР РАБОТИ на КИНА.

Повеќе детали

Тип:
градина алатка делови
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
295-10600D
Бренд Име:
AgroTALK

Избор на купувачи