.

.

Бесплатен превозот SIJIBOSI искра приклучок за штекер 1/2 Диск,кина топ десет бренд алатки

Бесплатен превозот SIJIBOSI искра приклучок за штекер 1/2 Диск,кина топ десет бренд алатки

DEN 375.84

Количина на стоки
Достапно на барање


1/2"Искра приклучок за Штекер
Discription :
Капка-фалсификувани со CR-V ЧЕЛИК,индукција угасне целосно,огледало полиран.
1 . 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2 . Нови Превозот и ракувањето со
Ние брод на земји избрани. Ние брод предмети во рамките 4days по добивањето на плаќање. Ние секогаш ја објавите вашата предмети од Кина Пост (15-25 работни дена бидат примени). Нормално, вашиот парцела ќе пристигне непречено. Но, понекогаш поради неочекувани фактори, тоа ќе биде одложен за неколку дена на пат. Ако не го добиете вашиот објект по потоа, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понудиме разумно решение. ако сакате да се добие парцела итно да ,можете да изберете изразат со нивните превозот цена . Тогаш време на испорака ќе се намали до околу 5-10 работни дена. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .
3. Начин на плаќање
Ние прифаќаме Методи за Плаќање на Ali Express преку alipay како што е подолу :
4. Повратни информации
ние сме вид и искрен али продавачот. се надеваме дека секој клиент ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот али продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.

Повеќе детали

Бренд Име:
SIJIBOSI
Број На Модел На:
BS366821
is_customized:
Yes
Тип:
Моќ Алатка Делови
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Големина:
1/2 inch

Избор на купувачи