.

.

JINMA 184 254 трактор делови, првиот вратило, новиот модел, дел број: 184II.37.320 (шупливи вратило)

JINMA 184 254 трактор делови, првиот вратило, новиот модел, дел број: 184II.37.320 (шупливи вратило)

DEN 1189.92

Количина на стоки
Достапно на барање


првиот вратило (шупливи вратило) на JM184/254 :
Дел број : 184 II.37.320
новиот модел вратило.

Повеќе детали

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
184II.37.320
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
AgroTALK
is_customized:
No

Избор на купувачи