.

.

(100pcs/многу)(Акустична|Микрофон) 9*H4.5MM, Капацитивни electret микрофон,НАТОПИ, Со иглички, пикап чувствителност: 52DB

(100pcs/многу)(Акустична|Микрофон) 9*H4.5MM, Капацитивни electret микрофон,НАТОПИ, Со иглички, пикап чувствителност: 52DB

DEN 360.00 DEN 379.68

Количина на стоки
Достапно на барање


(100pcs/многу)(Акустична|Микрофон) 9*H4.5 MM, Капацитивни electret микрофон,НАТОПИ, Со иглички, пикап чувствителност : 52 DB
SN : 0861302004
**** Физичката мапа ****
Превозот Вовед
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
оваа превозот метод е без Следење на информации, без да се Доставуваат Информации, ве молиме проверете во пакет со себе.
Превозот Совети
1. Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете локација за подигнување на превозот метод, ќе добиваат во рок од 7 работни дена откако ќе го испратите вашиот пакет.
2. Ако сакате проверка на следење на информации се јасно, но не итно, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail.
3. Ако сакате Бесплатен Превозот и можете да одберете Бесплатен превозот, ве молиме изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
4. Ако производот е со батеријата или магнетизам или лепак итн, ние ќе ги испрати со Шведска Пост или Шведска Обичните Пост.

Повеќе детали

Бренд Име:
JU-HIWOR
Број На Модел На:
9*H4.5MM
Тип:
Микрофон
пикап чувствителност:
52db
Тип:
капацитивни electret
Спецификација:
со игли

Избор на купувачи