.

.

(20pcs/многу) мини звучник 2W 8 Ohms 8R 8Ohm Јазик дијаметар 28MM дебелина 6MM мал рог

(20pcs/многу) мини звучник 2W 8 Ohms 8R 8Ohm Јазик дијаметар 28MM дебелина 6MM мал рог

DEN 435.36

Количина на стоки
Достапно на барање


(20pcs/многу)(Акустична|Звучници) мини звучник,2 W 8 Ohms/8 R,со дијаметар : 28 MM,дебелина : 6 MM,мал рог
дијаметарот 23 MM 28 MM 30ММ 32-МИЛИМЕТРИ 36 MM 40 MM 50 MM На 2w 8 Ohm Мини Круг Говорникот се во парк
Сите 2 W говорникот Предмети Листата Линк :
**** Физичката мапа ****
Превозот Вовед
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
оваа превозот метод е без Следење на информации, без да се Доставуваат Информации, ве молиме проверете во пакет со себе.
Превозот Совети
1. Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете локација за подигнување на превозот метод, ќе добиваат во рок од 7 работни дена откако ќе го испратите вашиот пакет.
2. Ако сакате проверка на следење на информации се јасно, но не итно, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail.
3. Ако сакате Бесплатен Превозот и можете да одберете Бесплатен превозот, ве молиме изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
4. Ако производот е со батеријата или магнетизам или лепак итн, ние ќе ги испрати со Шведска Пост или Шведска Обичните Пост.

Повеќе детали

Бренд Име:
JU-HIWOR
Број На Модел На:
2W 8R
Тип:
говорникот
Дијаметар:
28mm
Тип Од Страна На Hiwor:
D07 2W Говорникот
Дебелина:
6mm
Спецификација:
2W 8R

Избор на купувачи