.

.

(4 Бои) 40-62cm Најлон Мека Лагер Поместена Куче Миленичиња Јаки Вратот Заштита Безбедно Јака За Мали, Средни и Големи Кучиња

(4 Бои) 40-62cm Најлон Мека Лагер Поместена Куче Миленичиња Јаки Вратот Заштита Безбедно Јака За Мали, Средни и Големи Кучиња

DEN 167.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Добар Квалитет Најлон Материјал Куче Миленичиња Јаки
Мека кожа внатрешен слој, Нежни лагер ,заштита на вашата кучиња вратот
Најлон материјал, силен, издржлив.
5holes,прилагодлив
4 Бои : Црвена/ Сино/ Црна/ Зелена
5 Големини за да изберете :
XS : 2.0 см ширина, 33-42cm прилагодливи, вкупната должина 48cm.
S : 2.5 см ширина, 42-50cm прилагодливи , вкупна должина од 53cm.
М : 3.0 см ширина, 41-50cm прилагодливи , вкупната должина 56cm.
L : 3.5 цм ширина, 44~55 cm прилагодливи , вкупната должина 61cm.
XL : 4.3 см ширина, 54~64.5 cm прилагодливи , вкупната должина 73cm.
Забелешка : Пред да нарачате, да бидат сигурни дека вашето куче вратот е погоден за оваа големина (Која е многу
важно).

Повеќе детали

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Материјал:
Најлон
Функција:
Поместена,Отцепување
Тип:
Јаки
Бренд Име:
Beirui
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
боја:
Црвено/Сино/Зелено/Црна
Место на Потекло:
Кина
Applicatipn:
Кучиња
Број На Модел На:
MC002
Тежина:
120 g
Употреба:
Јаки & Води
Применливи Раса Куче:
Средни Куче
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses

Избор на купувачи