.

.

500pcs Напад на Титан бројки keychains Леви / Mikasa / Armin / Eren / Титан ПВЦ играчки Бесплатен Превозот од DHL/ФЕДЕКС

500pcs Напад на Титан бројки keychains Леви / Mikasa / Armin / Eren / Титан ПВЦ играчки Бесплатен Превозот од DHL/ФЕДЕКС

DEN 16640.00 DEN 17702.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Име на производ : Напад на Титан Keychain
Состојба : 100% Новата Големина : за 11m heigh Тежина : 35g/еез(Incule пакет) Пакет : ПП торба Материјал : ПВЦ + Метал ние ќе просек испорака, ако сакате да го одредите стил, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките X дена откако вашата уплата завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние си имаме свој превозот друштво со најдобрите попуст.
1.За стоки тежина 2 KGS : Обично ќе брод на објекти со ЕМС/DHL/UPS-от (Транзит време кое е потребно за 3-15working дена);или брод со twe парцели од Кина пост воздух mail.
3.Ако имате цел транспортни потреби,ве молиме контактирајте со нас.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Повеќе детали

Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,Grownups
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Димензии:
8cm
Материјал:
ПВЦ
Предупредување:
8+
Број На Модел На:
GZSAT408
Големина:
8cm
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Верзија Тип:
Второто Издание
Тип На Објект:
Pendant
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на купувачи