.

.

9pcs/многу Класичен Цртан филм, Кралот Лав Simba Кукли ,Играчки За Детето,Слика Акција Играчка

9pcs/многу Класичен Цртан филм, Кралот Лав Simba Кукли ,Играчки За Детето,Слика Акција Играчка

DEN 1008.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Драги Клиентот,
Ве молиме обрнете внимание на ова :
Сите нешта во нашата продавница, ако тоа доаѓа со големини, ве молиме оставете дека не може да биде од 2 до 5см разлика поради разни мерења. Ние ќе го цениме вашето разбирање. Ве молиме не го ни даде негативни повратни информации или отворен спор поради разликата во тоа.
И ве молам не се разбере дека таму ќе биде малку боја разлика поради различни фотографирањето начин. Ве молиме не го ни даде негативен фидбек кога разликата е разбирливо.
Ние ќе се обидеме потрудиме да се подобри во секој производи во нашата продавница. Но, ако тоа се случува, дека нешта, што е надвор од акциите, бидејќи на акции се менува, ве молиме, ние ќе го цениме вашиот разбирање во ова.
Ве молиме обрнете внимание на големината и ве молам не очекувајте повеќе во големина од вистинскиот работи. Ве молиме да се купи по знаете големината и да се договорат за големината и не даде негативни повратни информации до нас кога ќе се очекува повеќе во големини.
За Производот
Сите наши производи се исти како што се слики покажуваат. (Ве молиме прифатете дека ќе има мала разлика бидејќи на светлината во фотографирањето.) Она што го гледате е она што ќе добиете. Ако ти е гајле детали многу, ве молиме проверете нашите детални фотографии како внимателно како е можно. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ.
За Превозот Адреса
Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се стави кога ставање на нарачки во Aliexpress.com е во право. Ние ќе брод објектот на адреса оставена во Aliexpress.com. Ако тоа се случува, дека сакате да го смените адреса, ве молиме, напишете во Aliexpress.com цел забелешка.
За Методите На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay Зачувам, Western Union, T/T(Банкарски) и Пари Грам. Можете да изберете било која од овие начини на плаќање и побара од нас да ви испратиме исплата детали.

Повеќе детали

Возраст Опсег:
2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години
Предупредување:
Не кајгана
Бренд Име:
comealot
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Завршување Степен:
Готови Производи
Верзија Тип:
Второто Издание
Димензии:
5-9cm
Големина:
One Size
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тема:
Филм & TV
Скала:
Никој

Избор на купувачи