.

.

Јапонија Аниме Dragon Ball Оригиналната Banpresto DRAGONBALL КОЛЕКЦИЈА Играчка Слика Vol.2 - Улонг

Јапонија Аниме Dragon Ball Оригиналната Banpresto DRAGONBALL КОЛЕКЦИЈА Играчка Слика Vol.2 - Улонг

DEN 871.00 DEN 1103.04

Количина на стоки
Достапно на барање


Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благодарам. 1. Сите фигури се произведуваат во најголемиот дел од машини, па некои сликарство на нив можеби нерамна, можеби малку е надвор од неговата граница, или некои бројки можеби имаат неколку сликарство кора од надвор, оние ситуации се нормални и надвор од нашата контрола, така што не може да прифати било каква наплата поради овие причини. 2. Сите фигури се сосема нови во нивните оригинални кутии, така што не може да ги отвори за да ја проверите бројките. 3. Сите објект се испраќаат од страна на логистичка компанија, па не можеме да се осигура дека оригиналната кутија не било каква штета во транзит, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакет за вашата цел и пред пратката. Ако умот за овие, или да не се прифати горенаведените ситуации, ве молиме не поставувајте наредби. Откако ќе го поставите некоја цел, тоа значи дека прифаќаме горенаведените правила. Ви благодариме за вашето разбирање.
Фотографиите се од еден прототип и вистински производ може да се разликува.

Повеќе детали

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Бренд Име:
Banpresto
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Возраст Опсег:
12-15 Години,> 14 години,Grownups
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови. Не е за Деца под 3 години.
Димензии:
Околу 10cm Висина
Завршување Степен:
Готови Производи
Број На Модел На:
DRAGONBALL КОЛЕКЦИЈА
Кукли Тип:
Модел
Големина:
About 10cm Height
Скала:
Никој
Материјал:
ПВЦ & ABS

Избор на купувачи