.

.

Аниме Прилично Старател Морнар Месечината Кристал Оригиналната BANDAI Tamashii Нации S. H. Figuarts / SHF Акција Фигура - Морнар Месечината

Аниме Прилично Старател Морнар Месечината Кристал Оригиналната BANDAI Tamashii Нации S. H. Figuarts / SHF Акција Фигура - Морнар Месечината

DEN 3477.00 DEN 4698.24

Количина на стоки
Достапно на барање


Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благодарам. 1. Сите фигури се произведуваат во најголемиот дел од машини, па некои сликарство на нив можеби нерамна, можеби малку е надвор од неговата граница, или некои бројки можеби имаат неколку сликарство кора од надвор, оние ситуации се нормални и надвор од нашата контрола, така што не може да прифати било каква наплата поради овие причини. 2. Сите фигури се сосема нови во нивните оригинални кутии, така што не може да ги отвори за да ја проверите бројките. 3. Сите објект се испраќаат од страна на логистичка компанија, па не можеме да се осигура дека оригиналната кутија не било каква штета во транзит, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакет за вашата цел и пред пратката. Ако умот за овие, или да не се прифати горенаведените ситуации, ве молиме не поставувајте наредби. Откако ќе го поставите некоја цел, тоа значи дека прифаќаме горенаведените правила. Ви благодариме за вашето разбирање.
Фотографиите се од еден прототип и вистински производ може да се разликува.

Повеќе детали

Возраст Опсег:
> 14 години,12-15 Години,Grownups
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
Околу 15cm Висина
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
S. H. Figuarts
Бренд Име:
Bandai
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови. Не е за Деца под 3 години.
Далечинска Контрола:
No
Големина:
About 15cm Height
Материјал:
ПВЦ & ABS
Скала:
Никој

Избор на купувачи