.

.

10pcs Замена AC Адаптер 19V 4.74 НА 90W DC 5.0x3.0mm Напојување за Лаптоп Полнач за HP со AC Кабел Висок Квалитет

10pcs Замена AC Адаптер 19V 4.74 НА 90W DC 5.0x3.0mm Напојување за Лаптоп Полнач за HP со AC Кабел Висок Квалитет

DEN 6719.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Влез : 100~240 V AC 50/60 Hz
Излез : наизменична СТРУЈА 19 V 4.74 НА
Приклучок тип : ЕУ, САД, АУ, велика БРИТАНИЈА
Конектори дијаметар : 5.0x3.0mm
Конектор во внатрешноста на позитивниот (+)надвор негативниот (-)
Се работи за HP лаптоп и сл. Ве молиме имајте на ум дека овој адаптер не е оригинална.
Пакување вклучувајќи
10pcs x 19 V 4.74 со AC кабел
Превозот 1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 2. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 3. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката.
Царинската
1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред за вас, ве молиме да ни оставите порака.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.

Повеќе детали

Бренд Име:
dolmobile
Број На Модел На:
19v 4.74 на
Компатибилен Бренд:
Универзална,За HP
Излезниот Напон:
19V
Излезна Струја:
4.74 На
Пакет:
No

Избор на купувачи